Wyspa butikowa Ditta Zimmermann w C.H. Riviera

Zapraszamy do zakupów na naszej Wyspie butikowej!

Jak już możesz wiedzieć, od połowy grudnia w Centrum Handlowym Riviera, z przerwami powodowanymi lockdownami, działa nasza Wyspa Butikowa, na której możesz znaleźć całość naszych kolekcji, a nawet nowości, które dopiero wchodzą do sprzedaży.

Piękne miejsce, dopracowany projekt.

Staraliśmy się, żeby nasza Wyspa była nie tylko najładniejszym stoiskiem w Centrum Handlowym Riviera, ale też żeby sposób prezentacji biżuterii, którą tam znajdziesz, był wyjątkowy, a same zakupy były szybkie, proste i sprawiały Ci jak największą przyjemność.

Idealny punkt żeby znaleźć prezent.

Na miejscu, nasze koleżanki z uśmiechem, który niestety na tę chwilę z powodów Twojego bezpieczeństwa, ukryty jest za maskami doradzą, pomogą dobrać i pięknie zapakują wybraną biżuterię na prezent, lub dla Ciebie. Każdą sztukę naszej złotej i srebrnej biżuterii możesz tutaj dokładnie obejrzeć i przymierzyć.

Gdzie jesteśmy?

Naszą Wyspę Butikową znajdziesz na wewnętrze ulicy Centrum nazywanej Olimpijskiej, na której znajdują się też inne znane marki jubilerskie.

Do zobaczenia!

Kiedy tylko będzie to możliwe zapraszamy Cię do odwiedzenia Naszego Stoiska, gdzie będziemy czekać na Ciebie z uśmiechem i Twoją ulubioną biżuterią wykonaną w 100% w naszej pracowni w Gdyni!

Powrót