Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:
Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Spinki do koszuli to element męskiej biżuterii. Służą do łączenia mankietów koszuli i używa się ich zamiast tradycyjnych guzików. Dawniej spinki były tworzone z bardzo drogich materiałów oraz zdobiono je kamieniami szlachetnymi, przez co nie każdy mężczyzna mógł sobie na nie pozwolić. Dzisiaj są produkowane z tańszych materiałów, więc każdy, kto chce zamienić guziki w koszuli właśnie na takie spinki, może sobie na nie pozwolić. Spinki do koszuli wciąż mocno wyróżniają się z tłumu, przez co można zyskać na uwadze innych gości w czasie kolacji czy rodzinnej uroczystości. W zależności od dodatków można zakupić spinki srebrne lub złote.

 

Ponadczasowe ozdoby

Spinki do mankietów doskonale podkreślają indywidualny styl każdego mężczyzny, a jego stylizacja nabiera odświętnego charakteru. Wzornictwo wielu z nich może nawet nawiązywać do męskich pasji, jak sport. Można znaleźć także spinki przeznaczone dla wykonawców wielu zawodów, jak nauczyciele czy prawnicy. Ale najwięcej spotyka się typowo klasycznych spinek, które odznaczają się elegancją i minimalizmem. Spinki do mankietów nie są jednak zarezerwowane jedynie na uroczyste okazje. Można stosować je praktycznie codziennie, niezależnie od tego, jaką profesję wykonuje mężczyzna i z kim się w danej chwili spotyka.

 

Daj się rozpieścić – spinki srebrne dla mężczyzn

Spinki srebrne dla mężczyzny są kwintesencją szyku i elegancji. To idealny dodatek zarówno na ważne uroczystości, jak i niezbędny elementy stylu biznesowego. Spinki srebrne do koszuli stanowią idealne wykończenie stroju i sprawiają, że stylizacja wygląda na w pełni dopracowaną. Pozostaje jedynie pytanie, na który model się zdecydować? Spinki pozłacane z onyksem, a może spinki srebrne z bursztynem albo spinki srebrne z onyksem? Każdy wariant zachwyca swoją wyjątkową urodą, dlatego punktem decydującym może okazać się symbolika kamieni. Onyks dodaje siły i energii. To doskonały wybór dla mężczyzn, którzy chcą poczuć się pewniejsi siebie. Z kolei bursztyn bywa nazywany kamieniem sukcesu.

 

Spinki dostępne dla każdego

Ponieważ czasy, kiedy spinki do mankietów nosili jedynie arystokraci, dawno już minęły, każdy mężczyzna może pozwolić sobie na ten rodzaj biżuterii. W ofercie sklepu Ditta znajdują się spinki, które idealnie będą komponować się z każdą koszulą oraz urodą mężczyzny. Większość modeli wyróżnia się artystycznym wykończeniem i niezbyt wyrazistą formą. W sklepie Ditta dostępne są także spinki, które dodatkowo ozdobione są kamieniami szlachetnymi. Dzięki temu każdy mężczyzna może prezentować się niezwykle elegancko i cieszyć się efektem stworzonym za ich pomocą.

 

Perfekcyjny prezent dla mężczyzny

Choć wieki temu biżuteria stanowiła przede wszystkim domenę mężczyzn, to jednak współcześnie niewielu Panów decyduje się na biżuteryjne ozdoby. Dobrym sposobem na przekonanie mężczyzny do tego typu akcesoriów jest sprezentowanie mu srebrnych spinek. Początkowo mogą być zakładane na specjalne okazje, a może z czasem Twój ukochany tak polubi nowy dodatek, że sam zdecyduje się na zakup innych wariantów.