Przewodnik po prezentach

Witaj w naszym grudniowym felietonie !!!

Z pewnością był to rok dla Ciebie i wielu z nas bardzo trudny i nieprzewidywalny, dlatego właśnie w tym roku bardziej niż zwykle chcemy dzielić się miłością, docenić przyjaciół i rodzinę i być po prostu wdzięcznym za to, że mamy siebie. Chcieliśmy zaproponować Ci kilka inspiracji bo wybór odpowiedniego prezentu to często nie lada wyzwanie. Każdy marzy o podarunku, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wiemy zatem wszyscy, jak ważny jest wybór idealnych prezentów dla wyjątkowych osób w naszym życiu.

Klasyka ponad wszystko

Jedna z najlepszych rzeczy w biżuterii to klasyka. I wiesz co mówią? : klasyka nigdy się nie wychodzi z mody, zawsze jest na czasie i zawsze odpowiednia i nie zależnie od tego czy jest to prezent dla Przyjaciółki, Mamy, czy kogoś z rodziny.

Noś jak chcesz, miksuj tak jak lubisz.

Pomyśl o klejnotach , które możesz nosić przez cały dzień, każdego dnia, na każdą okazję ,łączyć poszczególne elementy i miksować je ze sobą. Pamiętaj, że biżuteria ma dopełnić wygląd, dodać elegancji i odrobinę błysku.
Nie musisz mieć tego samego elementu przy kolczykach i naszyjniku to bardzo poprawne i nudne.

Kolor

Jednym z najlepszych sposobów na wybranie czegoś , co naprawdę wyróżnia się, jeśli chodzi o biżuterię, jest wybór koloru. Niezależnie od tego, czy są to kolczyki z malachitu, subtelny akcent masy perłowej w naszyjniku czy też głęboka klasyczna czerń onyksu w bransolecie kolor jest zawsze koniecznością w pudełku z biżuterią każdej kobiety. W tym sensie większość naszych kolekcji to gratka dla miłośników koloru i kamieni w prostej formie. Mamy ciepłe i chłodne odcienie, zielenie i elementy, które mają to wszystko. Są idealne do ożywienia strojów w neutralnym odcieniu.

Ikony

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć ponadczasowych pereł, które w tym sezonie bez wątpienia stały się „must have” każdej kobiety. Czysta, oszczędna forma i linearne kształty to szlachetne połączenie pełne wyrafinowanej elegancji, które w tym sezonie możesz nosić do jeansów.

Natura

Wszyscy znamy kogoś, kto kocha przebywać na łonie natury i jest gotowy na każdy plan związany z przebywaniem na świeżym powietrzu. Podaruj im coś, co jest inspirowane budzącą się do życia naturą tak jak kolekcja Revival – zawarte w niej przesłanie przywołuje na myśl budzącą się do życia wiosnę i inspiruje do rozwijania własnej kreatywności.

Symbole

Tym, którzy chcą, aby ich prezent miał też znaczenie symboliczne, z pomocą przyjdzie kolekcja Marocco symbol marokańskiej koniczyny, talizman szczęścia skłania do pozytywnego myślenia i poprawi nastrój w chłodne zimowe dni.

Jeśli masz wyjątkowe kobiety w swoim życiu, które chciałbyś zaskoczyć czymś ponadczasowym, pomyśl o elementach, które każda kobieta musi posiadać.
Sama widzisz, że klasyka może być nieprzewidywalna i całkiem twórcza. Mamy nadzieję, że kilka tych przykładów pobudzi Twoją wyobraźnię.
Cudownego czasu!!!

Powrót