Filtruj:
Rozmiar

Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Produkty 1–16 z 35

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Zaręczyny i ślub to dwa niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdej kobiety, które zostają  w naszych wspomnieniach na zawsze. Wybór pierścionka zaręczynowego oraz obrączek to niezwykle podniosłe i miłe, a jednocześnie czasami trudne i stresujące zadanie. W końcu tego typu ozdoby to z jednej strony symbol wielkiej miłości i oddania, z drugiej zaś powinna być to także piękna i wyjątkowa ozdoba, zwłaszcza, że noszona jest na co dzień,  najczęściej tylko sporadycznie zdejmowana.

Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy?

Szukając idealnego pierścionka dla wybranki serca, warto kierować się raczej nie tym, co jest aktualnie modne i na topie, ale tym, co do niej pasuje i trafi w jej indywidualny gust i preferencje. Oczywiście absolutny klasyk to złoty pierścionek z dużym, centralnie umiejscowionym oczkiem o białym zabarwieniu (z cyrkonią/brylantem/diamentem). Część kobiet wolałaby jednak postawić na coś bardziej oryginalnego i niekonwencjonalnego – na przykład pierścionek ślubny z kolorowym kamieniem szlachetnym – topazem, szmaragdem, szafirem, albo tanzanitem. Są również panie, które preferują pierścionki wyłącznie w formie skromnej i delikatnej obrączki. Ogromne znaczenie ma tutaj również kolor (nie bójmy się białego złota, jeśli widzimy, że ukochana raczej wybiera biżuterię w srebrnym kolorze) oraz oczywiście rozmiar.

Pierścionki ślubne – obrączki skrojone na miarę waszych potrzeb

Wybór ślubnych obrączek to niełatwe zadanie, zwłaszcza że powinny podobać się aż dwóm osobom. Pamiętajmy jednak, że nie ma obowiązku kupowania dwóch identycznych modeli – przykładowo obrączka pani młodej może być dodatkowo ozdobiona cyrkoniami, diamencikami, czy małymi kamieniami szlachetnymi. Warto zastanowić się nad rodzajem kruszca (złoto żółte, różowe, białe, srebro, stal szlachetna), ich grubością, zdobieniami, wykończeniem matowym, albo błyszczącym. Warto na spokojnie przeanalizować wszystkie kwestie, aby dokonać najwłaściwszego wyboru – w końcu obrączki ślubne kupuje się (a przynajmniej powinno) raz na całe życie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pierścionków ślubnych – zaręczynowych i obrączek, zarówno tych klasycznych i prostych, jak i bardziej odważnych i ekstrawaganckich. Nasze projekty to wyjątkowe, ręcznie wykonywane wyroby, w które wkładamy ogrom swojego serca i zaangażowania. Wierzymy, że także w związku z tak ważną okazją, jak właśnie zaręczyny, ślub i wesele, znajdziecie u nas wymarzoną biżuterię, której noszenie sprawi, że poczujecie się niesamowicie.