Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Czy można wyobrazić sobie bardziej romantyczny, czuły motyw w biżuterii niż właśnie wzór serca? To prawdziwy dowód na to, dodatki mogą nie tylko pięknie się prezentować i stanowić prawdziwą “kropkę nad i”, uzupełnienie każdego, dowolnego stroju, ale także nieść za sobą pewne przesłanie, ukrytą wiadomość i deklarację uczuć.

Motyw serca – sposób by powiedzieć “kocham cię”

Serce oczywiście kojarzy nam się z miłością. Biżuteria ze wzorem serca to zwykle pierwsza myśl, kiedy chcemy gestem i prezentem pokazać bliskiej nam osobie, jak wiele dla nas znaczy. Pierścionek z sercem to oczywisty wybór, aby wyrazić swoje uczucia, wdzięczność, przywiązanie, zakochanie i motylki w brzuchu. Idealny prezent na walentynki, rocznicę, urodziny, czy święta. Coraz częściej pierścionki w kształcie serca wybierane są także jako te jedyne, najważniejsze, bo zaręczynowe. To ciekawa odmiana od bardziej tradycyjnych, kulistych kamieni i oczek, które jeszcze dobitniej pokazują siłę wielkiej miłości pomiędzy dwiema osobami. Oczywiście kochać można w różny sposób, a miłość niejedno ma przecież imię. Zatem pierścionki i inne drobiazgi z motywem serca można podarować nie tylko partnerce, ale także swojej mamie, babci, córce, siostrze albo przyjaciółce.

Jak nosić biżuterię ze wzorem serca?

Wzór serca jest niezwykle uniwersalny i pasuje w zasadzie do wszystkiego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pierścionki w kształcie serca nosić zarówno na co dzień, do prostych, czy nawet sportowych stylizacji, jak i na większe wyjścia, romantyczne randki, czy inne wyjątkowe i uroczyste okazje. Pierścionki z serduszkami mogą mieć ponadto niejedno oblicze – zarówno skromne, delikatne i subtelne, w srebrnym lub złotym kolorze, jak i takie bogato zdobione, z dodatkiem kamieni szlachetnych, pereł i cyrkonii, które będą błyszczeć i przyciągać uwagę z daleka. Połączenie wzoru serca z kolorem czerwonym to z całą pewnością idealne odzwierciedlenie siły szczerego uczucia. Pamiętajmy jednak, że serce   może przecież być również złamane, symbolizować ból i utraconą miłość, a także być sposobem na wyrażenie uczuć nie tylko do drugiej osoby, ale również do zwierząt, natury, muzyki, czy innej pasji. Ciekawym pomysłem może być także zakup takiego samego pierścionka “w pakiecie” – dla siebie oraz dla swojej mamy, córki albo przyjaciółki, podkreślając w ten sposób łączącą was więź. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia wśród naszej biżuterii – tworzonej od serca, czegoś naprawdę wyjątkowo dla siebie lub ukochanej osoby.