Filtruj:
Sortuj:

Wyświetlanie jednego wyniku

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Jaki motyw oprócz serca jednoznacznie wskazuje na wielką miłość, przywiązanie do drugiej osoby i połączenie zakochanych w sobie dusz? Oczywiście symbol nieskończoności, który od pewnego czasu zdobywa stale rosnącą popularność. To świetny wybór dla wszystkich osób, które pragną w naprawdę wyjątkowy sposób przekazać drugiej osobie, jak bardzo jest ważna w ich życiu. Idealny wzór dla zakochanych, którzy wierzą w wielką moc i siłę swojego uczucia – takiego, które bez względu na okoliczności i mijający czas, nigdy się nie skończy, ale będzie trwało wiecznie.

Nieskończona miłość

Podarowując bliskiej osobie pierścionek lub inny dodatek biżuteryjny z motywem nieskończoności to tak, jakby powiedzieć jej, że będzie się z nią na zawsze, a łącząca dwie osoby więź jest nierozerwalna i nienaruszalna. Taki prezent wskazuje na stałość w uczuciach, pewność i wiarę, że druga osoba to właśnie ta jedna, jedyna na świecie. Oczywiście symbol nieskończoności nie musi jednak odnosić się wyłącznie do miłości romantycznej – to także piękny i wyjątkowy sposób na to, by wyrazić na przykład miłość do dziecka, kupując go sobie z okazji jego narodzin, miłość do rodziców, dziadków, przyjaciela, czy innej bliskiej osoby. Zawsze wskazywać będzie jednak na silną i prawdziwą więź pomiędzy dwiema, bardzo ważnymi dla siebie nawzajem osobami.

Pierścionki z symbolem nieskończoności – czy wciąż są modne?

W tego typu biżuterii tak naprawdę nie chodzi o bycie modnym i na czasie, zwłaszcza jeśli wierzymy w przesłanie i ukrytą magię, jaką w sobie nosi. Nie da się jednak zaprzeczyć, że ten motyw wciąż jest bardzo modny i chętnie wybierany przez gwiazdy, celebrytów, znawców światowych trendów. I nie ma się co temu dziwić. Jest prosty, symboliczny, a jednocześnie elegancki i szykowny. Na jaki pierścionek ze wzorem nieskończoności najlepiej się zdecydować? Wydawać by się mogło, że nie mamy tutaj zbyt wielkiego pola do popisu, w rzeczywistości jednak również i ten motyw może występować w przeróżnej odsłonie – prosty i gładki, ale także bardziej strojny, zdobiony niewielkimi cyrkoniami, kamieniami, czy perłami, łączący w sobie różne barwy oraz kruszce, na przykład złoto oraz srebro. Sam symbol nieskończoności może występować pojedynczo i być umiejscowiony w centralnej części obrączki bądź też stanowić cały, powtarzający się wzór oplatający palec. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.