Filtruj:
Rozmiar

Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Motywy geometryczne w biżuterii są znane i cenione od wieków. Jednym z najpopularniejszych jest z całą pewnością koło. Chętnie nosimy je pod postacią kolczyków, zawieszek, a także pierścionków. Pierścionek z kółkiem to ciekawa, nowoczesna, nieco odważna i futurystyczna ozdoba, która z całą pewnością przypadnie do gustu wielu naszym klientkom, które chętnie podążają za modą i śledzą światowe trendy.

Co tak właściwie symbolizuje koło?

Koło to znany symbol całości, pełni, doskonałości i harmonii. Nasuwa pozytywne skojarzenie, jest łagodne i miękkie w swojej formie, bez ostrych kantów i krawędzi. Może także symbolizować kobietę, słońce, księżyc, planety, pełnię i świat. To motyw biżuteryjny, który otwiera szerokie pole do popisu i możliwość popuszczenia wodzy fantazji, co widać w naszych oryginalnych, ciekawych projektach właśnie z motywem koła. Nasze pierścionki z kółkiem mogą występować zarówno w wersji wykonanej z czystego złota, pozłacanej, srebrnej, a także ze stali szlachetnej. Taka ozdoba to także świetny pomysł na prezent – z okazji urodzin, rocznicy, czy innego ważnego wydarzenia, które warto celebrować i uczcić.

Pierścionek z kółkiem – oryginalna ozdoba każdej dłoni

Pierścionki z kółkiem mogą występować w różnych wersjach i wariacjach – koło może być pełne, albo puste, o różnej wielkości, a dodatkowo także ozdobione kolorowymi kamieniami, czy innymi ciekawymi zdobieniami. To zdecydowanie coś nowego, bardziej nietuzinkowego niż klasyczny pierścionek z oczkiem, albo w formie obrączki. Pięknie będzie wyglądał zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, stanowiąc subtelną, a jednak dobrze widoczną ozdobę pięknych i zadbanych rąk. Najlepiej prezentują się jednak w wersji solo – tak wyraziste pierścionki raczej nie lubią konkurencji.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze wyroby?

Tworzenie wyjątkowej biżuterii to dla nas nie tylko biznes, ale przede wszystkim szczera pasja i radość oddawania w ręce naszych klientek małych, biżuteryjnych dzieł sztuki. W każdą wyprodukowaną rzecz wkładamy całe swoje serce i zaangażowanie. Uwielbiamy projektować nowe kolekcje, wychodzić poza schematy i szukać kolejnych odsłon oryginalnych dodatków, których noszenie to sama przyjemność. Kupując u nas stawiasz na polskie produkty, które nie są produkowane masowo. Najwyższa jakość idzie tutaj w parze z rozsądną ceną. Pierścionki z kołami to jeden z motywów chętnie wybieranych przez kobiety, ceniące sobie prostą biżuterię, która jedna zwraca na siebie uwagę i podkreśli każdą stylizację.