Filtruj:
Rozmiar

Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Modny pierścionek to drobiazg, który można znaleźć w różnych cenach – nie tylko bardzo wysokich, ale także przystępnych i okazyjnych. To świetny pomysł na wyjątkową niespodziankę dla bliskiej naszemu sercu osoby, albo też miły podarunek dla samej siebie – aby uczcić jakiś swój sukces, jako symbol wyjątkowego wydarzenia, z którym taki element biżuterii będzie się nam kojarzył, albo też zupełnie bez okazji – po prostu, aby sprawić sobie małą przyjemność i poprawić humor.

W komplecie czy solo?

Pierścionki, zarówno te srebrne, jak i złote, bądź też wykonane ze stali szlachetnej, mogą być noszone zarówno solo, jak i w kompletach, z dopasowaną do nich bransoletką, kolczykami i zawieszką. Kiedyś takie zestawy były bardzo modne i uważane za szczyt elegancji i dobrego stylu. Dziś raczej odchodzi się już od tego typu setów, w bardziej randomowy sposób łącząc ze sobą różne elementy biżuterii, w tym nawet złoto ze srebrem! Pierścionki mogą być noszone nawet po kilka sztuk na jednej ręce (a nawet na jednym palcu!) dzięki czemu można wyczarować na swoich dłoniach naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne kompozycje.

Wyjątkowe projekty pierścionków

Nasze pierścionki projektowane i tworzone są z pasją i sercem, a zarazem w nawiązaniu do obecnie panujących trendów. To świetna alternatywa do sieciowych sklepów jubilerskich, zwłaszcza jeśli pragnie się zakupić dla siebie coś wyjątkowego w niewygórowanej cenie. W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych kolekcji, oferujących zarówno te bardziej klasyczne, minimalistyczne wzory, jak i takie bardziej szalone i ekstrawaganckie, na przykład zdobione kolorowymi kamieniami.

Czy pierścionki warto dobierać do stroju i do okazji?

Pierścionki można, tak, jak i inne biżuteryjne drobiazgi, dobierać do noszonej w danej chwili stylizacji, a także do danej okazji – do biura, na imprezy i większe wyjścia typu wesela, czy inne uroczystości rodzinne, na czas wolny. Kolor kamieni szlachetnych warto dopasować na przykład do odcienia sukienki, czy innej kreacji, dodatków typu torebka i buty, albo do koloru swoich oczu. Wiele kobiet zwraca również uwagę na to, aby pierścionek pasował do barwy lakieru do paznokci noszonych na dłoniach. Oczywiście można jednak także wcale nie zwracać na takie kwestie uwagi – nosić każdego dnia takie same, ulubione pierścionki i inną biżuterię, dobierać na zasadzie kontrastu lub zakładać je po prostu w zależności od nastroju, czy humoru danego dnia. Przykładowo pierścionek zaręczynowy nosimy raczej zawsze, tak samo jak obrączkę ślubną.