Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Twoim znakiem rozpoznawczym jest starannie dobrana biżuteria, skutecznie urozmaicająca zakładane stylizacje? Za pomocą swojego wizerunku chcesz wyróżniać się z tłumu i pokazać światu indywidualny temperament? Najczęściej stawiasz na wyraziste, oryginalne oraz niepowtarzalne akcesoria? Każdorazowo dążysz do zaopatrzenia się w wysokiej jakości wyroby jubilerskie, które posłużą przez długi czas? Chętnie pomożemy Ci w spełnieniu tych wszystkich pragnień! Wystarczy, że poznasz naszą bogatą ofertę i wybierzesz coś zgodnego ze swoim stylem. Niech Twoją uwagę zwrócą naszyjniki z turkusem, których niezaprzeczalna mocna strona to przyciągający wzrok akcent kolorystyczny.

Turkus i jego cechy charakterystyczne – to trzeba widzieć!

Turkus w branży jubilerskiej cieszy się rosnącą popularnością i jest stosunkowo często wykorzystywany do tworzenia biżuterii. To znany od czasów starożytnych i niezwykle pożądany kamień ozdobny, wyróżniający się błękitną barwą, poprzecinaną małymi żyłkami w innych kolorach. Uznaje się go za amulet dziewic oraz młodych żon, pełniący funkcję ochronną, gwarantujący szczęście rodzinne oraz stanowiący pomoc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów i broniący przeciwko wszelakim przeciwnościom losu.

Do czego i komu pasują naszyjniki z turkusem?

Naszyjniki z turkusem to opcja dobra na każdą okazję. Takie akcesoria zdadzą egzamin na co dzień, ale też sprawdzą się w związku z jakimiś oficjalnymi okolicznościami. Bez względu na sytuację, zawsze przyciągną one wzrok wszystkich wokół i urozmaicą stylizację swoją barwą. Tego typu biżuteria jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie minimalistyczne dodatki, w których jednak można dostrzec jakąś subtelną wariację, sprawiającą, że konkretny wyrób jubilerski nabiera charakteru.

Naszyjniki z turkusem – dlaczego warto mieć je w swojej kolekcji błyskotek?

Jedno jest pewne – dostępne u nas naszyjniki z turkusem zaprojektowane i wykonane w Polsce, to przykład wyjątkowej biżuterii, obok której po prostu nie można przejść obojętnie. Wystarczy już pierwszy rzut oka, żeby przekonać się, że takie ręcznie wykonane ozdoby dekoltu wyglądają zjawiskowo zarówno wtedy, gdy turkus występuje w towarzystwie srebra, jak i złota. Można więc wybrać opcję pasującą do posiadanego typu urody, preferowanego stylu ubierania się oraz osobistych upodobań. Design tych naszyjników opiera się na prostej, aczkolwiek urokliwej formie – pierwsze skrzypce odgrywają subtelne, opływowe kształty, a dokładniej geometryczne motywy, bazujące na kołach oraz półkolach. Już teraz poznaj poszczególne punkty tej kategorii, dokonaj udanego zakupu i wesprzyj polską markę, dla której tworzenie biżuterii to wypływająca prosto z serca pasja. Serdecznie zapraszamy!