Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Naszyjniki mające zdobienia różnorodnych kamieni z pewnością przyciągają wzrok i wyglądają niepowtarzalnie. Również dlatego, że minerały różnią się od siebie strukturą i odcieniem, przez co każdy naszyjnik może się minimalnie różnić. Ręcznie produkowana biżuteria polskiej marki Ditta wykonywana jest ze szczególną starannością i precyzją, a wykorzystywane do tego materiały zapewniają doskonałą jakość, co równoznaczne jest z trwałością na lata. Bogaty asortyment prezentuje liczne kolekcje, które różnią się zdobieniami, stylem, ale i kamieniami. Masa perłowa jest jednym z ponadczasowych wariantów, która podobnie jak inne minerały, ma swoje własne znacznie.

Biżuteria z masą perłową – znacznie

Masa perłowa jest wewnętrzną warstwą muszli niektórych ślimaków, małż czy łodzików. Naturalne surowce przyjmują rozmaite oblicza w biżuterii i występują w postaci detali, oszlifowanych kamyczków lub rzeźbionych kształtów. Najczęściej przyjmuje barwę kremową, srebrzystą, białą, a także niebieskawą, różową lub zielonkawą. Czy wiesz, że masa perłowa określana jest jako matczyny kamień lub kamień szczerości? Związany z matczyną miłością najczęściej wręczany jest mamom na urodziny, Dzień Matki lub inne, ważne okoliczności. Symbolizuje wdzięczność oraz miłość.

Naszyjniki z masą perłową – charakterystyka

Różnorodne modele Ditta prezentują zarówno bardziej delikatne naszyjniki, jak i te wyraziste i podkreślające charakterność. Wykonane ze srebra rodowego, pozłacanego oraz stali szlachetnej wyróżniają się trwałością i doskonałą jakością. Z tego względu okażą się biżuterią na lata, a dodatek perłowej masy nadaje im wyjątkowego uroku. Zdobiąca szyję biżuteria kojarzyć się może z francuskim szykiem, światowymi projektantami, którzy tworzą klasyczne i pełne elegancji projekty. Unikatowe wzory, wiszące kolczyki z geometrycznymi detalami czy dodatkowymi motywami słońca przyciągają wzrok i ozdabiają wszystkie stylizacje. Jeżeli chodzi o czyszczenie masy perłowej, warto wiedzieć, by najlepiej używać do tego zimnej wody, gdyż ciepła może zmatowić minerał.

Naszyjniki Ditta – kolekcje

Bogaty asortyment proponuje nie tylko naszyjniki z masą perłową, ale i innymi kamieniami o szczególnym znaczeniu. Do najpopularniejszych minerałów należy malachit, rubin, szafir, turkus, onyks, perła, diament, cyrkonie. Zdobienia kamieniami sprawiają, że biżuteria Ditta nadaje kobiecego charakteru każdej stylizacji, podkreśla wyjątkową osobowość i określa wyznawane wartości, choćby kobiecą siłę poprzez symboliczny diament.