Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Bursztyn to kopalina, a dokładniej żywica pochodząca z drzew iglastych określonego gatunku. Ten naturalny surowiec, po odpowiedniej obróbce (szlifowaniu i polerowaniu), jest chętnie wykorzystywany w branży jubilerskiej, dlatego bardzo często można zaobserwować, że staje się on detalem ozdobnym w różnego typu biżuterii. Dużym uznaniem wśród miłośników ponadczasowych dodatków do stylizacji cieszą się na przykład naszyjniki z bursztynu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego ten produkt znajdziesz w naszej ofercie – to najlepszy moment, aby odkryć potencjał drzemiący w bursztynie.

Z czego wynika popularność bursztynu?

Wyroby jubilerskie z bursztynu są bardzo popularne. Za tym faktem przemawia co najmniej kilka argumentów. Przede wszystkim atutem są walory wizualne, jakimi wyróżniają się naszyjniki z bursztynu. Bursztyn wykorzystywany w jubilerstwie przyjmuje różnoraką barwę – klasyczną koniakową (odcienie złota, brązu i żółtego), a nawet białą lub czarną. Dodatkowo praktyka pokazuje, że takie akcesoria niejednokrotnie są uznawane za amulety przynoszące szczęście albo chroniące przed chorobami i łagodzące różne dolegliwości (znane są ich właściwości zdrowotne). Dzięki temu bursztyn uznawany jest symbol czegoś nie tylko pięknego, ale też cennego i magicznego oraz kojarzącego się z nowym początkiem i pozwalającego uwolnić się od zła.

Naszyjniki z bursztynu – akcesoria idealne nie tylko na lato

Biżuteria z bursztynem w większości przypadków kojarzy się z beztroskimi wakacjami w którejś z nadmorskich miejscowości. Piaszczysta plaża, szum fal oraz promienie słońca – takie skojarzenia są naprawdę przyjemne i przywołują wyłącznie pozytywne wspomnienia, które warto jak najdłużej przechowywać w swojej pamięci. Pomóc w tym mogą jakieś pamiątki i materialne przedmioty, na przykład takie, jak wyroby jubilerskie, które można zawsze mieć przy sobie, jako talizman albo zwykłą ozdobę. Na szczególną uwagę zasługują naszyjniki z bursztynu. Mogą one przyjmować postać bursztynowej zawieszki ulokowanej na łańcuszku o dowolnym splocie, modne są także korale z bursztynu. Wystarczy wybrać dogodną dla siebie opcję!

Dlaczego warto mieć naszyjniki z bursztynu?

Naszyjniki z bursztynem to wyroby jubilerskie, które w przynajmniej jednym egzemplarzu powinny znaleźć się w kolekcji każdej miłośniczki uniwersalnych oraz ponadczasowych akcesoriów. Do wyboru są jedyne i niepowtarzalne, ręcznie produkowane w Polsce, pozłacane łańcuszki z okrągłymi, czy owalnymi zawieszkami i medalionami. Już teraz sprawdź poszczególne produkty wchodzące w skład tej kategorii, a jeśli zdecydujesz się na zakup, zapakujemy go w ozdobne pudełko z logo marki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!