Chcesz poczuć się niczym na planie Śniadania u Tiffany’ego? To m.in. za sprawą Audrey Hepburn naszyjniki z perłami zyskały miano ponadczasowych ozdób. Od teraz Ty także możesz rozpocząć swój dzień niczym najjaśniejsza gwiazda filmowa. Naszyjnik srebrny z perłą momentalnie zwiększa pewność siebie i sprawia, że nabiera się ochoty na spełnianie marzeń. Właśnie teraz jest Twój czas!

Wyjątkowa symbolika naszyjników z perłą

Naszyjniki z perłą posiadają niezwykle bogatą symbolikę. W starożytnej Grecji były ściśle związane z boginią piękna. Wierzono, że perły powstały z kropli wody, które dotknęły stóp Afrodyty. W Azji uważa się, że noszenie naszyjnika z perłą przyciąga do kobiety szczęście i bogactwo, z kolei w krajach europejskich morskie diamenty najczęściej łączone są z pojęciami czystości i dobroci. Bez wątpienia srebrny naszyjnik z perłą jest ozdobą, której przypisuje się potężną moc. Jeżeli szukasz swojej życiowej ścieżki i czujesz się nieco zagubiona, srebrnynaszyjnik perłowy może Ci pomóc w znalezieniu najlepszej drogi.

Z czym nosić naszyjnik srebrny z perłą?

Perły od wieków kojarzone są ze szczerością oraz unikalną kobiecą siłą. Morskie diamenty pomagają w odnalezieniu wewnętrznej mocy. Do czego pasuje srebrny naszyjnik z perłą? Nie dziwi wcale, że jest zakładany zwłaszcza na szczególne okazje. To doskonały wybór dla panny młodej, która pragnie dodać swojej kreacji niepowtarzalnego blasku. Jednak nie musisz wychodzić za mąż, aby nosić naszyjnik z perłami. To również perfekcyjna biżuteria na świąteczny obiad, romantyczną kolację czy spotkanie z przyjaciółmi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl