Iryzująca masa perłowa zachwyca wszystkimi barwami tęczy. Srebrny naszyjnik z masą perłową jest wyjątkową ozdobą, która prezentuje się nieco odmiennie w zależności od rodzaju i natężenia światła. Czasem masa perłowa zdaje się posiadać mlecznobiałe zabarwienie, z kolei innym razem przyciąga spojrzenia różowymi, zielonymi czy niebieskimi tonami. Dzięki temu naszyjnik z masą perłową może podkreślić różne barwy Twojej osobowości.

Wyjątkowa symbolika naszyjników z masą perłową

Jakie są właściwości naszyjnika z masą perłową? Przed wiekami wierzono, że tego typu biżuteria przyciąga szczęście i miłość. Masa perłowa lśni różnymi barwami, a każda z nich ma symbolizować jeden obszar życia. Tak oto różowa poświata sprzyja znalezieniu miłości, z kolei niebieska ma zapewniać stabilność finansową. W niektórych regionach świata naszyjnik z masą perłową jest łączony z kobiecą energią. Uważa się, że biżuteria pomaga w poznaniu najskrytszych potrzeb człowieka oraz w ich realizacji.

Z czym nosić naszyjnik srebrny z masą perłową?

Naszyjnik srebrny z masą perłową zachwyca swoim iryzującym blaskiem. Perłowa poświata lśni we wszystkich kolorach tęczy, co czyni z naszyjnika z masą perłową doskonały dodatek. Biżuteria fantastycznie wygląda zarówno w połączeniu z czerwienią czy zielenią, jak i w zestawieniu z niebieskimi, różowymi czy fioletowymi akcentami. Ponadto srebrnynaszyjnik z masą perłową pasuje do klasycznych, ale i nowoczesnych stylizacji. Jeśli lubisz niebanalną biżuterię, która zachwyca mnogością odsłon, to idealny wybór dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl