Kolor malachitu zależy od stężenia miedzi w pierwiastku. Może być zarówno jasnozielony, jak i trawiasty, a nawet prawie czarny. W każdej odsłonie zachwyca swoim szlachetnym wyglądem. Naszyjnik srebrny z malachitem z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom świata natury. Zielony minerał przywodzi na myśl bujne łąki, leśne zagajniki i najpiękniejszą roślinność. Już jedno spojrzenie na naszyjnik z malachitem może przywołać wyjątkowe wspomnienia i choć na chwilę odegnać codzienne troski.

Wyjątkowa symbolika naszyjników z malachitem

Właściwości naszyjnika z malachitem są po części związane z kolorem minerału. Wierzy się, że zielone kamienie pomagają człowiekowi osiągnąć życiową harmonię i spokój. Biżuteria ma ułatwiać nabranie dystansu do problemów, a w rezultacie sprawia, że pokonanie kłopotów staje się prostsze. Srebrny naszyjnik z malachitem ma także poprawiać jakość snu i zwiększać optymizm. Jeżeli czujesz się ostatnio zestresowana i masz trudności z podejmowaniem decyzji, to idealna biżuteria dla Ciebie.

Z czym nosić naszyjnik srebrny z malachitem?

Choć niektóre osoby podchodzą z rezerwą do zieleni, to w rzeczywistości jest to niezwykle uniwersalny kolor. Wystarczy spojrzeć na świat kwiatów. Zielone łodygi doskonale komponują się zarówno z żółtymi żonkilami, czerwonymi i białymi różami, ale też wielobarwnymi goździkami. Wszystko to sprawia, że naszyjnik srebrny z malachitem pasujedo praktycznie każdej bazy kolorystycznej. Jeżeli chcesz postawić na klasyczny look, wówczas połącz naszyjnik z malachitem z białą, czarną lub szarą podstawą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl