Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:
Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Jeśli cenisz sobie kobiecość i lubisz wyglądać elegancko, pomyśl o noszeniu ponadczasowych zestawów biżuterii, zwłaszcza naszyjników, które delikatnie i subtelnie ozdobią Twoją szyję i dekolt. Biżuteria na co dzień Ditta wykonana jest w niezwykle precyzyjny sposób oraz wyróżnia się doskonałą jakością, która gwarantuje trwałość i niezmienny wygląd przez lata. Bogaty asortyment pozwala dobrać naszyjnik do różnorodnych stylów wszystkich kobiet, gdyż marka szczególnie ceni sobie indywidualność i niepowtarzalność każdej z nas. Dowiedz się więcej o ofercie Ditta, unikatowych kolekcjach i kamieniach ze szczególną symboliką.

Kolekcje na co dzień – biżuteria

Naszyjniki są rodzajem biżuterii, który wpasuje się praktycznie w każdą stylizację. Warto więc wybrać dość uniwersalną i klasyczną biżuterię, jeśli preferujemy casualowy styl. Dla osób lubiących się wyróżniać lub nosić ozdoby ze szczególnym znaczeniem – polecamy naszyjniki z symbolicznymi kamieniami. Można wyróżnić najczęściej wybierane dodatki: onyksu, malachitu, szafiru, rubinu, perły, turkusu, masy perłowej, cyrkonii, diamentu. Biżuteria Ditta wykonana jest ze srebra rodowego, pozłacanego lub ze stali szlachetnej. Wszystkie wyroby jubilerskie produkowane są ręcznie, dlatego każdy detal naszyjnika dopieszczony jest w najbardziej możliwy sposób. Informacje pod opisem każdego produktu zawierają dokładny opis, rozmiar, rodzaj kamienia, który przyozdabia biżuterię.

Biżuteria z kamieniami – symbole

Wiele osób wybiera biżuterię, która wpasuje się w ich urodę, kolor oczu lub będzie przejawem ich myśli, przeżyć, emocji. Z tego względu kobiety przykładają uwagę do ozdoby, która zdobi dany naszyjnik. Wcześniej wymienione kamienie mają różnorodne znaczenie, które dla wielu ma szczególną wartość. Dla przykładu malachit oznacza ochronę przed niebezpieczeństwem, rubin symbolizuje pożądanie i miłość, szafir – spokój, wierność, czystość, a diament jest symbolem zwycięstwa i wytrwałości. Liczne kolekcje różnych kamieni pozwalają dopasować do swojej osobowości najbardziej trafiony minerał. Dołącz do grona zadowolonych klientek i spraw sobie prezent, który każdego dnia będzie przyozdabiał nawet najzwyklejsze stylizacje. Jeśli jesteś szczególną miłośniczką biżuterii, kolekcje umożliwiają dobór innych wyrobów z tego samego modelu, a więc możesz z łatwością znaleźć pasujące do naszyjnika kolczyki, bransoletkę czy pierścionek.