Filtruj:
Sortuj:
Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Wyświetlanie jednego wyniku

Chyba każda kobieta pragnie choćby od czasu do czasu poczuć się jak gwiazda. Nie od dziś wiadomo, że starannie dobranym strojem oraz dodatkami można dodać sobie klasy i pewności siebie i poczuć się we własnej skórze naprawdę wyjątkowo. Piękna biżuteria z całą pewnością może sprawić, że będziemy prezentować się szczególnie atrakcyjne nie tylko w cudzych, ale i we własnych oczach. Jednym z ciekawszych i chętniej wybieranych motywów jest bez dwóch zdań wzór gwiazdki.

Gwiezdny motyw w biżuterii – co oznacza

Co symbolizują gwiazdy? Przede wszystkim sięganie po swoje marzenia. Tego typu biżuteria to zatem idealny wybór dla każdej artystycznej duszy, marzycielki i osoby, która chętnie buja w obłokach i oddaje się różnym fantazjom. Gwiazda to także symbol szczęścia, powodzenia i sukcesu. Naszyjnik w gwiazdką to świetny wybór kiedy chcemy dodać komuś wiatru w żagle i pomóc w wypłynięciu na szerokie wody. Gwiazdy są także tajemnicze, nieosiągalne i zdecydowanie noszą w sobie odrobinę magii.

Nie tylko dla celebrytek

Naszyjniki z gwiazdkami to ozdoba dla każdego, nie tylko dla wielkich gwiazd i znanych osobistości. Mogą występować w najróżniejszych wersjach i odsłonach – od tych skromnych, subtelnych i delikatnych, po bardziej wyraziste, stanowiące mocny akcent w stylizacji. Ciekawą opcją są na przykład drobne chockery noszone tuż przy szyi z kilkoma niewielkimi, zwisającymi gwiazdkami, a także pojedyncze wisiorki. Gwiazdy mogą być złote i srebrne, ale każde kolorowe – na przykład ozdobione naturalnymi kamieniami – tak naprawdę ogranicza nas tu tylko nasza wyobraźnia.

Dla fanek kosmosu i filmów science-fiction

Na gwiazdy można spojrzeć również w inny sposób – jako na ciała niebieskie, będące częścią kosmosu i nocnego nieba. Taki dodatek świetnie pasuje zatem także dla każdej kobiety, która interesuje się wszechświatem i galaktyką. Naszyjnik z gwiazdkami może być  unikatowy i wyjątkowy niczym spadająca gwiazda. To świetny upominek urodzinowy, przypominający o tym, że warto stale i nieprzerwanie podążać za swoimi marzeniami. Możemy w ten sposób pokazać także bliskiej osobie, że w naszych oczach jest prawdziwą gwiazdą – kimś dla nas totalnie wyjątkowym i niepowtarzalnym, najbliższym naszemu sercu.

Gwiezdne naszyjniki od Ditta

Nasze naszyjniki i inne dodatki z motywem gwiazd to produkty najwyższej jakości, które z całą pewnością zachwycą i zwrócą na siebie uwagę. W rozsądnej cenie można nabyć wyjątkową biżuterię, która przetrwa w nieskazitelnym stanie przez lata. Gwiazdki skradną serca zarówno najmłodszych wielbicielek biżuterii, jak i zbuntowanych nastolatek oraz dorosłych, pewnych siebie kobiet, a także i tych, którym brakuje nieco wiary we własne marzenia. Dzięki gwieździe noszonej na szyi każdy może bowiem poczuć się tak, jakby mógł przenosić góry i sprostać wszelkim wyzwaniom.