Filtruj:
Sortuj:

Wyświetlanie jednego wyniku

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Chyba każda kobieta pragnie choćby od czasu do czasu poczuć się jak gwiazda. Nie od dziś wiadomo, że starannie dobranym strojem oraz dodatkami można dodać sobie klasy i pewności siebie i poczuć się we własnej skórze naprawdę wyjątkowo. Piękna biżuteria z całą pewnością może sprawić, że będziemy prezentować się szczególnie atrakcyjne nie tylko w cudzych, ale i we własnych oczach. Jednym z ciekawszych i chętniej wybieranych motywów jest bez dwóch zdań wzór gwiazdki.

Gwiezdny motyw w biżuterii – co oznacza

Co symbolizują gwiazdy? Przede wszystkim sięganie po swoje marzenia. Tego typu biżuteria to zatem idealny wybór dla każdej artystycznej duszy, marzycielki i osoby, która chętnie buja w obłokach i oddaje się różnym fantazjom. Gwiazda to także symbol szczęścia, powodzenia i sukcesu. Naszyjnik w gwiazdką to świetny wybór kiedy chcemy dodać komuś wiatru w żagle i pomóc w wypłynięciu na szerokie wody. Gwiazdy są także tajemnicze, nieosiągalne i zdecydowanie noszą w sobie odrobinę magii.

Nie tylko dla celebrytek

Naszyjniki z gwiazdkami to ozdoba dla każdego, nie tylko dla wielkich gwiazd i znanych osobistości. Mogą występować w najróżniejszych wersjach i odsłonach – od tych skromnych, subtelnych i delikatnych, po bardziej wyraziste, stanowiące mocny akcent w stylizacji. Ciekawą opcją są na przykład drobne chockery noszone tuż przy szyi z kilkoma niewielkimi, zwisającymi gwiazdkami, a także pojedyncze wisiorki. Gwiazdy mogą być złote i srebrne, ale każde kolorowe – na przykład ozdobione naturalnymi kamieniami – tak naprawdę ogranicza nas tu tylko nasza wyobraźnia.

Dla fanek kosmosu i filmów science-fiction

Na gwiazdy można spojrzeć również w inny sposób – jako na ciała niebieskie, będące częścią kosmosu i nocnego nieba. Taki dodatek świetnie pasuje zatem także dla każdej kobiety, która interesuje się wszechświatem i galaktyką. Naszyjnik z gwiazdkami może być  unikatowy i wyjątkowy niczym spadająca gwiazda. To świetny upominek urodzinowy, przypominający o tym, że warto stale i nieprzerwanie podążać za swoimi marzeniami. Możemy w ten sposób pokazać także bliskiej osobie, że w naszych oczach jest prawdziwą gwiazdą – kimś dla nas totalnie wyjątkowym i niepowtarzalnym, najbliższym naszemu sercu.

Gwiezdne naszyjniki od Ditta

Nasze naszyjniki i inne dodatki z motywem gwiazd to produkty najwyższej jakości, które z całą pewnością zachwycą i zwrócą na siebie uwagę. W rozsądnej cenie można nabyć wyjątkową biżuterię, która przetrwa w nieskazitelnym stanie przez lata. Gwiazdki skradną serca zarówno najmłodszych wielbicielek biżuterii, jak i zbuntowanych nastolatek oraz dorosłych, pewnych siebie kobiet, a także i tych, którym brakuje nieco wiary we własne marzenia. Dzięki gwieździe noszonej na szyi każdy może bowiem poczuć się tak, jakby mógł przenosić góry i sprostać wszelkim wyzwaniom.