Nasza historia

Poznaj Ditta Zimmermann

Niesamowita podróż w barwny świat biżuterii rozpoczyna się w naszym porcie pomysłów, jakim jest Gdynia. Nadmorski wiatr nie pozwala nam spocząć na laurach i gna nas ciągle w stronę nowych rozwiązań. Piękno świata zupełnie inaczej prezentuje się z perspektywy desek statku, a ziemi wypatrywanego lądu. Tak samo każdy człowiek posiada różną optykę. Właśnie dlatego nasze projekty urzekają prawdziwym bogactwem możliwości. Wiemy, że każda kobieta jest inna i jedyna w swoim rodzaju i właśnie tą wyjątkowość pragniemy podkreślić przy pomocy biżuterii. Jesteś delikatna niczym morska bryza, a może nieodgadniona jak nagły sztorm? Mamy nadzieję, że w naszym biżuteryjnym porcie zawsze znajdziesz przystań pełną piękna i inspiracji.

Ręcznie wykańczana biżuteria

Najpiękniejszą prawdą, sztuką i natchnieniem jest kobieta. Tworzymy dla Pań, aby podkreślić ich naturalny blask oraz dodać pewności siebie. Nasza biżuteria łączy w sobie modę i sztukę, dzięki czemu nie jest wyłącznie ozdobą, ale także prawdziwym skarbem powstałym w wyniku zespojenia świata natury z ludzkimi umiejętnościami. W procesie tworzenia biżuterii wykorzystujemy solidną wiedzę rzemieślniczą oraz najnowsze technologie, które pozwalają nam eksperymentować i odkrywać coraz ciekawsze rozwiązania. Biżuteria jest ręcznie wykańczana, co sprawia, że każdy detal jest perfekcyjnie dopracowany. Nasze kolekcje powstają wyłącznie z materiałów najlepszej jakości. Wykorzystujemy 14-karatowe i 9-karatowe złoto, srebro próby 925, kamienie naturalne, kamienie półszlachetne oraz cyrkonie.

Uznana projektantka biżuterii

Ditta Zimmermann jest znaną w świecie projektantką, której dzieła są popularne zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy. Wieloletnie doświadczenie stało się podstawą do stworzenie unikalnego stylu. Mimo rozpoznawalności projektantka wciąż pragnie się rozwijać i nieustannie poszukuje nowych inspiracji, które następnie przeradzają się w niepowtarzalną biżuterię. Taka właśnie jest współczesna kobieta – odważna, ciekawa świata i dążąca do celu. Pragniemy, by nasza biżuteria reprezentowała te cechy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl