Filtruj:
Kamien

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:
Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Ważne jest dla Ciebie to, aby biżuteria, którą nosisz, była zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami? Zawsze szukasz dodatków nie tylko dopasowanych do Twojego gustu, ale i dostosowanych do panującej w danym sezonie mody? Obecnie prawdziwym hitem, jednym z najgorętszych trendów są kolczyki wiszące, efektywnie okalające twarz z obu stron. W czym tkwi fenomen takich dodatków? Skąd wzięła się ich ogromna popularność? Już teraz zapoznaj się z naszymi najlepszymi propozycjami z tej kategorii – zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia.

Kolczyki wiszące – postaw na dodatek zgodny z aktualnymi trendami

Srebrne oraz pozłacane kolczyki wiszące to wyroby jubilerskie wyróżniające się na tle podobnych ozdób swoją długością – są krótsze, jak i dłuższe modele, a niektóre sięgają nawet samych ramion osób je noszących. Taki efekt uzyskuje się dzięki zwisającym cienkim łańcuszkom o prostym splocie albo za sprawą kolczyków o opływowych, finezyjnych formach. W większości przypadków wzrok przyciągają także wielobarwne elementy ozdobne w postaci chociażby cyrkonii, czy też przyjmujące określony kształt detale – na przykład karo, trefl, pik, półksiężyc, prostokąt, czy koło zębate. Wiszące kolczyki zachwycają swoim wyszukanym wzornictwem oraz niebanalnym designem.

Komu są dedykowane wiszące kolczyki?

Dobór kolczyków może być podyktowany przeróżnymi czynnikami. Wiele kobiet w pierwszej kolejności przywiązuję wagę do obowiązujących trendów. Z kolei inna grupa miłośniczek tego elementu biżuterii skupia się w głównej mierze na swoich osobistych upodobaniach i preferencjach. Jednak warto wiedzieć, że rozmiar i kształt ozdób uszu należy dostosowywać do kształtu swojej twarzy. Dokonując w tej kwestii prawidłowego wyboru, możliwe jest optyczne wymodelowanie i wyszczuplenie tej części ciała – ukrycie ewentualnych niedoskonałości oraz wyeksponowanie atutów. Kolczyki wiszące nie są tutaj wyjątkiem. Długie, sięgające ramion ozdoby o podłużnych kształtach zdają egzamin zwłaszcza u posiadaczek okrągłej oraz owalnej twarzy.

Kolczyki wiszące – dlaczego warto je mieć?

Kobiety w każdym wieku upodobały sobie kolczyki wiszące. Dużą rolę w tym względzie odgrywają oczywiście liczne zalety, jakimi cechują się takie charakterystyczne dodatki. Należy między innymi podkreślić, że idealnie komponują się one z kreacjami zaaranżowanymi w różnym stylu – zarówno prostym, codziennym, jak i eleganckim, ekstrawaganckim. Jeśli długie, wiszące kolczyki przypadły Ci do gustu, to najlepszy moment, aby zapoznać się z produktami zamieszczonymi właśnie w tej kategorii. Bez dwóch zdań znajdziesz tutaj model dopasowany do swoich preferencji. Już teraz odkryj potencjał, który skrywają w sobie te modne akcesoria!