Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:
Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Kolczyki są wyrobem jubilerskim, na który najczęściej stawiają kobiety. Nie ma tutaj znaczenia ich wiek, czy typ urody. Można zakładać je osobno, jak i nosić w towarzystwie innych dodatków (bransoletek, pierścionków oraz naszyjników) – takie komplety również wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Wśród klasycznych ozdób uszu królują przede wszystkim modele o geometrycznych formach. W tym sezonie na pierwszy plan wysuwają się zwłaszcza kolczyki koła, ujmujące swoją prostotą. Złote? Pozłacane? A może srebrne błyskotki? Już teraz wybierz model zgodny ze swoimi upodobaniami! Przekonaj się, że ich tradycyjna forma oraz uniwersalność to ponadczasowe wartości, którym warto zaufać.

Kolczyki w kształcie kół – dla kogo?

Kolczyki koła mają to do siebie, że potrafią skutecznie odmienić niejedną stylizację. Jednocześnie znajdują się one blisko twarzy, dlatego uwydatniają jej atuty, maskują ewentualne niedoskonałości, a przy tym podkreślają urodę każdej kobiety i rozświetlają cerę. Ozdoby uszu o takim kształcie najlepiej sprawdzą się u kobiet o kwadratowej, nieco bardziej kanciastej twarzy. Opływowe, geometryczne formy łagodzą rysy i dodają lekkości. Jeśli masz szerokie czoło i uwydatnioną żuchwę, kolczyki koła zrównoważą wszystkie proporcje – to najlepszy dla Ciebie wybór.

Złote i srebrne kolczyki koła – gadżet na każdą okazję

W ofercie naszego sklepu posiadamy różnorodne kolczyki koła – są to modele w mniejszym, jak i większym rozmiarze, wyróżniające się odmiennym rodzajem zapięcia. Małe kolczyki koła są delikatnym akcentem, z kolei te grubsze, o dużej średnicy stanowią wyrazisty punkt, idealny dla osób, którym zależy na wyróżnieniu się z tłumu. Uwagę zwraca fakt, że ważnym elementem zdobniczym wpływającym na ich walory estetyczne są perły, masa perłowa albo wielobarwne kamienie naturalne. Takie detale sprawiają, że kolczyki w kształcie kół przyciągają wzrok. Nie można przejść obok nich obojętnie. To najwyższy czas, aby docenić funkcję ozdobną tych wyrobów jubilerskich.

Kolczyki koła – jeden z najważniejszych obecnie trendów

Kolczyki koła – powiedz tak tego rodzaju akcesoriom, a nie pożałujesz! Zakładając te cieszące się ogromną popularnością dodatki, pozwalasz sobie wyglądać atrakcyjnie bez względu na okoliczności. Taka estetycznie wykonana ozdoba uszu jest synonimem tego, co modne i zgodne z obowiązującymi trendami. Jeśli w Twojej kolekcji biżuterii brakuje wyrobów jubilerskich wyróżniających się tymi cechami, jak najszybciej musisz zmienić ten stan. Już teraz zapoznaj się z naszymi propozycjami z tej kategorii, a szybko przekonasz się, że znajdziesz tam kolczyki skrojone na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.