Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Biżuteria nie tylko pełni funkcję ozdobną, ale przede wszystkim podkreśla charakter. Sprawia też, że nasze myśli podążają w jakimś odległym kierunku. Takie są właśnie kolczyki gwiazdki. Jest to motyw, który od wielu lat fascynował ludzi. Jeszcze zanim zaczęła istnieć dziedzina astronomia, zdawaliśmy sobie pytania o to, jak wygląda komos i gwiazdy z bliska. Dzisiaj żyjemy w czasach, kiedy można latać na księżyc i wiemy, że kula ziemska jest okrągła. Mimo wszystko gwiazdy nadal nas tak samo mocno fascynują.

 

Gwiazdy kojarzą się z pięknym lśnieniem. Złote kolczyki gwiazdki zawdzięczają je dzięki diamentom. W wielu sklepach można znaleźć różne odmiany tych koczyków: wkręty, kolczyki koła lub te wiszące. Niezwykle ciekawe są także gwiazdki z cyrkoniami, ponieważ mienią się niczym te, które widzimy na niebie. Kobietom, które cenią blask, z pewnością takie kolczyki gwiazdki przypadną do gustu i będą je nosić z wielką chęcią. Z kolei dla tych pań, które lubią klasykę, może spodobają się kolczyki gwiazdki, które wysadza się cyrkoniami.

 

Kolczyki gwiazdki – różne rodzaje

Jeżeli podoba Ci się motyw gwiazd jako kolczyki, zwróć uwagę na to, jak wiele masz obecnie możliwości. Pierwsza z nich to kolczyki gwiazdki na sztyft. Ze wszystkich są najbardziej dyskretne i jednocześnie popularne. Mała gwiazdka przy uchu jest jeszcze mniej widoczna u kobiet z długimi włosami, które noszą je rozpuszczone. Wtedy co jakiś czas pojawia się delikatny błysk w okolicach twarzy. W związku z tym taki wybór będzie idealny, jeśli chcesz podkreślić swoją urodę, ale nie masz ochoty, żeby kolczyki były cały czas na widoku.

 

Bardziej widoczną opcją są kolczyki gwiazdki, które posiadają angielskie lub klasyczne zapięcie. Takie wiszące ozdoby prezentują się niezwykle okazale, gdy włosy są krótko obcięte lub wysoko zebrane, np. w kucyk. Takie kolczyki to idealna propozycja dla kobiet, które mają okrągłą lub owalną twarz i chciałyby, aby ich rysy nabrały nieco ostrości. W takich właśnie przypadkach kolczyki gwiazdki sprawdzą się idealnie.

 

Jeśli jakaś kobieta chce błyszczeć, może sięgnąć po kolczyki gwiazdki, które wyposażone są w cyrkonie lub diamenciki i jak niebo rozbłyskujące nocą milionami jaśniejących punktów, świecą i one. Można pokusić się również o ozdobę z kamieniami w innym kolorze, niże te klasycznie znane. Najbardziej jednak lubiane połączenie to złoto i biały lub przezroczysty kamień – wtedy właśnie najbardziej przypomina prawdziwą gwiazdę z nieba.

 

Kolczyki gwiazdki ze sklepu Ditta

Zaprojektowane przez jubilerów marki Ditta kolczyki gwiazdki sprawdzą u każdej kobiety. Niezależnie od tego, czy wybór padnie na wyrazisty wzór, czy na delikatny i minimalistyczny. Gwiazdy mają w sobie to coś, co sprawia, że każda z pań przyciąga uwagę i błyszczy niczym diament. Sklep Ditta to miejsce, w którym ci, którzy poszukują blasku prosto z nieba znaleźli to, czego szukają i mogli zachwycać tak samo, jak te punkciki z nocnego nieba.