Filtruj:
Kamień

Kolekcja

Kruszec

Sortuj:
Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Chrzest czy Pierwsza Komunia to bardzo ważne wydarzenia w życiu dziecka oraz jego rodziny. Do tych wydarzeń przygotowania trwają niekiedy przez wiele tygodni. Zwykle jednak najtrudniejsze zadanie należy do gości, ponieważ muszą wybrać odpowiedni prezent. W tym szczególnym dniu warto mimo wszystko postawić na najbardziej klasyczne rozwiązania, czyli kolczyki dla dzieci. Te wykonane ze złota czy srebra będą idealnym prezentem i pamiątką na długie lata.

 

Kolczyki dla dzieci na chrzest

Chociaż do chrztu zanosi się jeszcze maluchy, to warto podarować coś, co przez całe życie będzie mu towarzyszyło i stanowiło dla niego piękną pamiątkę. Małym dziewczynkom polecane są kolczyki dla dzieci, które każdego roku cieszą się niesłabnącą popularnością. Taki prezent będzie dodatkowo zapakowany w okolicznościowe pudełko z tabliczką, na której można wygrawerować imię dziecka i datę chrztu. Można także postawić na kolczyki dla dorosłych, które dziecko będzie mogło nosić, jak podrośnie, ale ten pomysł jest o tyle ryzykowny, że będzie ono musiało czekać wiele lat, zanim będzie mogło skorzystać z pięknego podarunku.

 

Komunijne kolczyki dla dzieci

Z okazji Pierwszej Komunii Świętej dzieci także otrzymują kolczyki. Dziewczynki z pewnością ucieszą się z pięknych wkrętów czy kolczyków wiszących, które będą mogły im towarzyszyć już od najmłodszych lat, a później i przez resztę życia. Srebrne czy złote, zdobione cyrkoniami lub brylancikami, będą cudownym prezentem. Chociaż wydaje się, że z okazji tego szczególnego dnia można kupić wszystko, kolczyki dla dzieci to coś, co zawsze wywołuje na twarzy dziecka uśmiech i jest czymś, to przydaje się każdego dnia. Kolczyki dla dzieci podarowane z okazji tak ważnego wydarzenia to także kontynuowanie tradycji, którą zapoczątkowali nasi dziadkowie lub pradziadkowie.

 

Kolczyki dla dzieci w sklepie Ditta

W sklepie Ditta wśród kolczyków dla dzieci do wyboru jest wiele modeli, które nadają się nie tylko jako prezent, ale także po prostu – do noszenia na co dzień. A jako że są wykonane z wielką precyzją i z najlepszych materiałów – w niczym nie odbiegają od najlepszych kolczyków damskich.

 

Proponujemy biżuterię uniwersalną, która pasuje do wszystkiego i na większość okazji, a także dodatki bogato zdobione kamieniami. Błyszczące cyrkonie posiadają różne kolory, więc przypadną go gustu każdej małej i większej dziewczynce, szczególnie jeśli zostaną dopasowane do jej ulubionej sukienki lub koloru, który jest jej ulubionym. Te najbardziej eleganckie modele polecane są z kolei na szczególne okazje. Kolczyki dla dzieci charakteryzują się wtedy dużą liczbą połyskujących drobnych kamieni.

 

Fantazyjne zdobienia oraz typowo dziewczęce wzory to cechy charakterystyczne naszych kolczyków dla dzieci. Ich zaletą są także wygodne zapięcia, które zatrzymują biżuterię na miejscu i zapewniają wygodę jej noszenia.