Poznaj

Filozofię marki

DITTA ZIMMERMANN jest autorką i projektantką biżuterii dla wielu butików i sieci jubilerskich zarówno w Polsce jak i Europie. Przez wiele lat projektowania Ditta Zimmermann stworzyła swój własny rozpoznawalny styl. Nie potrafiła ograniczyć się jednak do jednego nurtu, ponieważ oznaczałoby to rezygnację z kreatywności, a kreatywność wyraża jej charyzmatyczną osobowość. W 2015 roku stworzyła kolekcję pod własnym nazwiskiem.

 

… być otwartym na świat i jego różnorodność, pozostając wciąż wiernym sobie, bawić się modą nie rezygnując ze swoich idei, które są punktem wyjścia.

 

To motto, które towarzyszy mi przez wiele lat projektowania. Wierzę, że próba balansowania na styku świata mody i sztuki w postaci desingerskich kolekcji biżuterii, zostanie dostrzeżona w zalewie docierających do Ciebie obrazów. Największą  dla mnie nagrodą, jako projektanta, jest zwrócenie uwagi odbiorcy, moment refleksji i budowanie emocji. Swoją biżuterię dedykuję kobietom, które podążają za trendami mody mając jednocześnie bardziej wyrafinowane potrzeby w wyrażaniu swojej osobowości. Kobietom doszukującym się w biżuterii możliwości samodzielnego kreowania swojego stylu. Przekonana, że istnieje możliwość połączenia mody i sztuki. Przekonana, że najpiękniejszą prawdą i sztuką jest kobieta.