Filtruj:
Kolekcja

Kruszec

Sortuj:

Wyświetlanie jednego wyniku

Dzisiaj w promocjach Zobacz wszystkie

Stali szlachetniej nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana jest, chociażby z tego, że przybory medyczne wykonane są z tego surowca. Jednak nie trzeba być lekarzem, żeby na co dzień obcować z tym materiałem. Teraz wystarczy udać się do sklepu z biżuterią i zakupić bransoletki ze stali szlachetniej! To nie nowość na rynku jubilerskim, jednak z roku na rok zyskuje na popularności, przez co oferowana jest przez coraz więcej sklepów i noszona z dumą przez kobiety.

 

Co to jest stal szlachetna?

Stal szlachetna znana jest także pod nazwami: chirurgiczna, jubilerska nierdzewna lub szlachetna. Jest to rodzaj stali, która (jak wskazuje na to nazwa) stosowana jest przede wszystkim w medycynie do produkcji narzędzi chirurgicznych. Swoje zastosowanie również w miejscach niezwiązanych z leczeniem ludzi, ale takich, w których jej główna zaleta, czyli antyalergiczność, jest pożądana. Chodzi tutaj np. o przekłuwanie części ciała (uszy, pępek, inne części ciała) lub igły do tatuażu. Jednak z równie dużym powodzeniem stal szlachetna może być używana do tworzenia wyjątkowej, oryginalnej i niepowtarzalnej biżuterii.

 

Zalety bransoletek ze stali szlachetnej

To, co wyróżnia bransoletki ze stali szlachetnej to fakt, że mogą ją nosić wszyscy, nawet ci, którzy uczuleni są na złoto, srebro czy inne sztuczne materiały. Nie każdy ma bowiem to szczęście, że srebrna czy złota bransoletka wygląda na nim zjawisko. Te kruszce mogą być niezwykle szkodliwe dla skóry, jeśli takowa ma skłonności do alergii i porażeń. W związku z tym do pomocy wkraczają bransoletki ze stali szlachetnej. Nie wyklucza to jednak tego, że bransoletki ze stali szlachetnej zarezerwowane są dla konkretnej grupy – mogę je nosić wszyscy.

 

Do codziennej stylizacji oraz stroju przygotowanego na wyjątkową okazję tego typu ozdoba nada się wręcz idealnie. Stal szlachetna, inaczej zwana chirurgiczną, zapewnia trwałość produktu, a unikatowe wzory sprawiają, że bransoletka może stać się centralnym punktem kreacji.  Warto pamiętać, że biżuteria pełni nie tylko funkcje dekoracyjne, ale pozwala także na symboliczne wyrażenie siebie. Bransoletki stali szlachetnej idealnie sprawdzą się także na prezent dla każdej kobiety, która ceni nie tylko piękno, ale także trwałość na lata i godny zaufania materiał wykonania.

 

Bransoletki ze stali szlachetnej w sklepie Ditta

Bransoletki ze stali szlachetnej z oferty sklepu Ditta oznaczają się nie tylko niską ceną, ale przede wszystkim wysokością jakością. Nasze ozdoby to połączenie precyzyjnego wykonania z pięknem ekskluzywnej biżuterii i trwałością. Bransoletki ze stali szlachetnej z naszego sklepu są wytrzymałe, nie rysują się, nie utleniają oraz nie czarnieją. Dzięki temu taki zakup może okazać się inwestycją na długie lata, a sama bransoletka przeżyje ze swoją właścicielką wiele pięknych przygód.