Chcesz poczuć się niczym prawdziwa księżniczka? Pomoże Ci w tym biżuteria z szafirem. Niebieski kamień szlachetny nazywany jest kamieniem królów. To właśnie biżuteria z szafirem w sposób szczególny skradła serca reprezentantów monarchii, czego przykładem jest m.in. pierścionek zaręczynowy z szafirem noszony przez Kate Middleton. Wśród naszych kolekcji znajdziesz bogatą ofertę dodatków z niebieskim kamieniem. Dostępna jest m.in. biżuteria z szafirem w srebrnej oraz złotej oprawie. Wszystko po to, abyś bez trudu wybrała biżuterię marzeń

Właściwości biżuterii z szafirem

W magiczne właściwości biżuterii z szafirem wierzono już przed wiekami. W średniowieczu sądzono, że niebieski kamień posiada zdolność neutralizowania trucizny. Ponadto szafir miał odstraszać złe zjawy i pomagać w kontakcie z dobrymi duchami. Współcześnie biżuteria z szafirem najczęściej jest łączona z pojęciem mądrości. Uważa się, że kamień rozjaśnia umysł i pomaga w logicznym myśleniu. Konsekwencją tego staje się lepsze zrozumienie świata.

Jak nosić biżuterię z szafirem?

Do czego pasuje biżuteria z szafirem? Jeżeli chcesz wyeksponować lśniący kamień, najlepiej zestawić go ze z jednolitymi ubraniami. Szafir pięknie się prezentuje m.in. na tle czerni, bieli i szarości. Czy to oznacza, że biżuteria z szafirem sprawdza się jedynie w klasycznej odsłonie? Zdecydowanie nie! Niebieski kolor fenomenalnie wygląda także w kontrastach. Połączenie biżuterii z szafirem z czerwoną sukienką albo zielonym żakietem z pewnością wywoła kapitalny efekt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl