Onyks bywa nazywany kamieniem mocy. Wszystko za sprawą jego niezwykłych właściwości oraz intensywnego czarnego zabarwienia, które hipnotyzuje swoim nieprzeniknionym pięknem. W starożytności można było spotkać się z teorią, która głosiła, że onyks zapewnia niewidzialność. Możliwe, że było to związane z czarnym kolorem kamienia, kojarzącym się z nocą. Nie ma natomiast wątpliwości, że onyks jest niezwykle pięknym kamieniem, który doskonale podkreśla kobiecą urodę.

Właściwości biżuterii damskiej z onyksem

Po biżuterię z onyksem warto sięgnąć szczególnie w trudnych chwilach. Nieprzypadkowo onyks jest określany kamieniem siły i mocy. Pomaga on w odzyskaniu kontroli nad życiem. Łatwiejsze staje się podejmowanie decyzji oraz radzenie sobie z problemami. Każdy z nas posiada w sobie niezwykły potencjał, czasem jedynie o nim zapomina. Dzięki damskiej biżuterii z onyksem odnajdziesz w sobie wewnętrzną siłę i nabierzesz pewności siebie. Zostawienie za sobą bolesnej przeszłości czy toksycznych relacji bywa bardzo trudnym procesem, dlatego warto szukać sojuszników, którzy sprawią, że znowu uwierzysz, że życie może być naprawdę piękne.

Jak nosić biżuterię z onyksem?

Onyks jest niezwykle efektownym kamieniem, który perfekcyjnie pasuje kobietom o różnych typach urody. Srebrne kolczyki z onyksem są idealnym wyborem dla Pań o zimowym i wiosennym typie urody. Z kolei urodę lata czy jesieni pięknie podkreśla pozłacana biżuteria z onyksem. Czarny kamień posiada w sobie wiele elegancji, dlatego często wybierany jest na wyjątkowe okazje. Bransoleta z onyksem albo naszyjnik z onyksem z powodzeniem mogą stać się elementem stroju wieczorowego. To też znakomite ozdoby dopełniające klasyczny dress code. Biżuteria z onyksem w sposób szczególny polecana jest zodiakalnym Koziorożcom i Skorpionom.

Biżuteria damska z onyksem

71
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl