Czy możliwe jest połączenie świata natury z geometrycznymi wzorami? Biżuteria z marokańską koniczyną udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Orientalny wzór powstał w wyniku inspiracji czterolistną koniczyną. Symbol szczęścia został przedstawiony w całkiem nowej odsłonie, która zachwyca swoją oryginalnością. Biżuteria z marokańską koniczyną spaja w sobie nutę tajemnicy z zamiłowaniem do niebanalnych form. Z pewnością są to ozdoby, które wywołują niemałe wrażenie. 

Symbolika biżuterii z marokańską koniczyną

Czterolistna koniczyna, na której wzorowany jest marokański wzór, jest jednym z najpopularniejszych symboli szczęścia. Od lat wierzy się, że znalezienie wyjątkowej rośliny jest zapowiedzią pomyślności i dostatku. Podobne znaczenie zostało przypisane biżuterii z marokańską koniczyną. Ozdoby mają zapewniać powodzenie w różnych dziedzinach życia. Mogą okazać się pomocne w znalezieniu lepszej pracy, w poznaniu wyjątkowej osoby, a także w odkryciu uroku życia. Ponadto sądzi się, że biżuteria z marokańską koniczyną chroni swojego właściciela przed złą energią. 

Do czego pasuje biżuteria z marokańską koniczyną?

Jak nosić biżuterię z marokańską koniczyną? Jeżeli chcesz podkreślić wyjątkowość biżuterii, połącz ją z jednolitymi ubraniami. To łatwy sposób na wyeksponowanie ozdób i zaakcentowanie ich niezwykłego piękna. Nie jest to wcale jedyna opcja wyboru. Miłośnicy szalonych wzorów łączą biżuterię z marokańską koniczyną z geometrycznymi printami. W rezultacie powstają w pełni oryginalne stylizacje, obok których nie sposób przejść obojętnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl